Zdeněk Dočekal

Docekal-Z 

Dvorní korepetitor a skladatel Komorní činohry. 

Narodil se v roce 1984 v Táboře, ale převážnou část života prožil v severomoravském Šumperku, kde už při studiu střední průmyslové školy účinkoval jako pianista v tamějším divadle.

Během studií na Konzervatoři Jaroslava Ježka (2004 – 2008) začal spolupracovat s pražskými i mimopražskými divadelními soubory. Rovněž působí jako pianista v autorské kapele Bizarre Band.

Přehled hudebních realizací: Komorní činohra: Neslušní, Kolo kolo mlýnský, Pohasly forbesy, Ptáci, Busted Jesus Comix, Dlouhá vánoční cesta domů, Irská kletba, Penelopa, Harmonie, Chaos, Panika, November, Noc bohů / Pacient doktora Freuda, Skromnost, Chopin v porcelánu, Jak jsem se učila řídit, Kitty Flynn, Švandovo divadlo [studio] Pankrác ´45, Divadelní spolek Kašpar Židle, Popelka Nazaretská, Divadlo D21 Čarodějův učeň,Vánoční koleda, Sekáč dědeček, Strakonický dudák, Tři veteráni, „Ten kůň nelže", Hysterikon, Geisslers Hofcomoedianten Já jsem Krabat, Valdštejn, Lakomec, BodyVoiceBand Cinema Bizarre , Vojna, Bubny v noci, Negativ, Depeše pro Jarku Horákovou, Divadlo J.K.Tyla Plzeň [Nové divadlo - malá scéna] Kabaret Burka aneb Z českých luhů a hájů, Městské divadlo Mladá Boleslav Slídil, Byl to skřivan a Krá(s)ka na scéně, Divadlo Šumperk S tvojí dcerou ne, Světáci, Tři veteráni, Rozmarné léto, Malá čarodějnice, Prodaná nevěsta aneb Naše cesta, 3D company Starý holky, Dobrý proti severáku, Divadlo Antonína Dvořáka Příbram Hostina dravců, Maryša, A pak už tam nezbyl ani jeden, Městské divadlo Kladno Modrý pavilon, Babička, Past, Divadlo Lampion Stín kapradiny, Kde bydlí strach?, Staré divadlo Karola Spišáka v Nitře Farma zvierat, Cabaret Calembour Triptychon_di_voce. S Přemyslem Rutem aranžérsky spolupracoval na CD Šťastná hodina. S kapelou Bizarre Band vydal debutové CD V krajině naměkko a společně s písničkářem Janem Burianem vydali dvojalbum Jihotaje a dokončují album Má první láska. V říjnu v letech 2016 a 2017 na pozvání Velvyslanectví České republiky v Bagdádu koncertoval na oslavách svátku vzniku samostatného československého státu přímo v iráckém Bagdádu.

 

 

 

 

zpět na přehled